למה איקומרס פקטורי EcommerceFactory?

אנחנו חברת דיגיטל לבנייה וניהול חנויות וירטואליות ONE STOP SHOP

אנחנו באיקומרס פקטורי בונים אתרי מסחר אלקטרוני מתקדמים על בסיס מג’נטו 2. אצלנו תקבלו כל מה שתצטרכו כדי להקים ולנהל חנות וירטואלית ברשת במקום אחד –  הפלטפורמה המובילה, הטובה והגדולה בעולם לסחר אלקטרוני. אנחנו מעניקים פתרון מלא וכולל לכל מי שרוצה למכור ברשת, החל  מהחל מאפיון האתר, עיצוב, פיתוח, הזנת תכנים, ניהול אתר, שיפור יחסי המרה, התממשקות למערכות סליקה, שילוח, הדרכה וליווי אישי, קידום ברשת ופרסום ממומן. אנחנו דואגים לעשות הכל כדי שהחנות שלכם תמכור כמה שיותר.

מה נעשה עבורכם?

איקומרס פקטורי מתמחה בפיתוח מהיר של אתרי מסחר אלקטרוני על בסיס מג'נטו 2 Magento.

נלווה אתכם צעד אחר צעד, החל משלב הרעיון, דרך התכנון, הביצוע ועד לזרם בלתי פוסק של רכישות אונליין. אנחנו נדאג לכל מה שתצטרכו כדי להפעיל חנות וירטואלית מוכרת, כדי שאתם תתמקדו במה שאתם יודעים לעשות הכי טוב! למכור מוצרים מדהימים.

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו

התהליך שבסופו אתר איקומרס פעיל ומוכר מתחיל במחקר שוק מעמיק, אפיון מדויק לצרכי העסק, עיצוב מותאם אישית, פיתוח אתר למסחר אלקטרוני על בסיס הפלטפורמה המתקדמת והמובילה בעולם למסחר אלקטרוני, שיפור יחסי המרה וניתוח ביצועים.
תמיכה
אנחנו תמיד נהיה שם עבור הלקוחות שלנו. בכל שעה וזמינים לכל שאלה. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.
הצוות
הצוות של ECF מורכב מאנשי המקצוע המתמחים בפיתוח אתרי מסחר אלקטרוני על בסיס מג'נטו, עיצוב ממשק משתמש, קריאייטיב ואנליזה.
שיפור יחסי המרה - CRO
במטרה להגדיל את כמות הרכישות באתר על ידי ניתוח השימוש באתר, עריכת מבחני פיצול, ניתוח מפות חום וביצוע סקרים.

החזון שלנו

להנגיש את תחום המסחר האלקטרוני לבעלי עסקים ולצמצם את הפערים הטכנולוגיים לכל מי שרוצה למכור ברשת. אנחנו עושים זאת באמצעות פיתוח ייחודי על גבי מג'נטו 2, הפלטפורמה הטובה והמובילה בעולם למסחר ברשת, צמצום עלויות כבדות של פיתוח וזמן פיתוח קצר. אנחנו כאן כדי לסייע להם להגדיל את העסק שלכם.

מה הלקוחות שלנו מספרים עלינו

Read All Testimonials
שמח מאוד על היום שהתחלתי לעבוד עם איקומרס פקטורי. הכרתי חברה סופר מקצועית, עם סטנדרט עבודה גבוה וזריז במיוחד, תמיד זמינים לכל שאלה או בקשה. התרומה שלהם לעסק היא משמעותית ביותר וזה בא לידי ביטוי בשיפור בביצועים ובכמות המכירות באתר האיקומרס. כמו כן, שמח שבחרתי במג'נטו כפלטפורמה המתקדמת והמובילה בעולם למסחר אלקטרוני ומבוססת קוד פתוח.
עדי.א
עדי.א
מנהל שיווק
חברת ביוטיקייר ידועה לכולם כחברה הקוסמטיקה המובילה בישראל באיכות ומחיר ללא תחרות, אך רבים לא יודעים שביוטיקייר הינה חברה מובילה וחלוצה בתחום הטכנולוגי, וכמובילה טכנולוגית היה חשוב לנו – בזמן הקמת אתר מכירתי – שגם הוא יהיה פורץ דרך, הן בחוויית הלקוח, בממשקים האוטומטיים ודרכי הקידום והשיווק. בין ההמלצות שקיבלנו – היתה חברת איקומרס פקטורי, מה שהביא אותנו בסופו של דבר להפקיד את האתר בידיהם היה לא רק המחיר ההוגן אלא גם הרעב שלו לפיתוחים ונסיונות חדשים. ולא רק בהקמה – הקשר הוא יום יומי וכל פיתוח ותוספת נדרשת נענית מיד. גם בזירה העיצובית וקידום האתר קיבלנו את מה שרצינו ואף יותר. אני ממליץ לכל מי שמעוניין באתר סחר מתקדם, אשר רואה את ההתפתחות שלו קדימה – לפנות לטל, מפני שהחשיבות היא לא רק ההקמה אלא ההתאמה העתידית לקצב הגידול.
דניאל.ח
סמנכ"ל
מהרגע שהאתר היה באוויר גיליתי את הכוח והיתרונות של מג'נטו 2 על פני גרסאות קודמות. ממשק המשתמש הרבה יותר פשוט, ניהול ההזמנות עבר שיפור משמעותי. תהליך האפיון והפיתוח של האתר היה זריז ומקצועי.
למענה אנושי התקשרו: 0542537014