מודול בחירת מוצרים נלווים אוטומטי

תהליך הזנת מוצרים חדשים לאתר כולל הרבה מאוד פרמטרים ושדות חשובים כגון: כותרת, תיאור, תמונות, שמות לתמונות, מחיר, מחיר מבצע, שיוך לקטגוריות, תאריכים, תגי מטא, מוצרים נלווים ועוד. גם אם מערכת ה ERP של הארגון מחוברת למג'נטו, המשימה אומנם מתקצרת, אך עדיין אין תחליף לאישור ידני ושיפור כל רשומה בנפרד. (לרוב, ניסוח הפריט במערכת ה ERP אינה מתאימה להצגה באתר ללקוח הסופי).

אומנם תהליך הזנת מוצרים חדשים לאתר על בסיס מג'נטו 2 השתפר משמעותית לעומת הזנת מוצרים בגרסאות קודמות יותר של הפלטפורמה. כעת, כל הפרמטרים מוזנים בעמוד אחד, ויש חיסכון גדול מאוד בזמן ובהשקעה הנדרשת להזנת פריטים חדשים לאתר.

למרות זאת, עדיין, התהליך של שיוך מוצרים נלווים לרשומה (פריט) הנעשה בצורה ידנית של בחירת מוצרים נלווים לכל מוצר. המשימה הזו טומנת בחובה מטלה חשובה הגוזלת זמן יקר ומאריכה משמעותית את תהליך הזנת המוצרים לאתר. אך לא רק בעניין של זמן מדובר אלא גם בחירה מדויקת של של כל אחד מהמוצרים הנלווים בנפרד.

לצורך בחירה מושכלת של אותם מוצרים נלווים באופן ידנית נדרש בנוסף לעשות מחקר מקדים ולדעת בדיוק איזה מוצרים נלווים הכי נכון לשלב. יכל להיות מוצר או כמה מוצרים מאותה סדרה, מוצרים משלימים או מוצרים, הכי נמכרים, מוצרים שבמבצע, שילוב של תמהיל מוצרים ועוד. כאשר גם העדכון של כל המוצרים יצטרך להיעשות בצורה ידנית.

לעומת זאת בחירה של סדרה של מוצרים נלווים על ידי מודול אוטומטי, יכול לפשט, להקל ולמקסם את התהליך בצורה משמעותית. מודול של בחירת מוצרים נלווים אפשר למנהל האתר לקבוע מראש  כללים ותנאים לשיוך מוצרים נלווים בצורה גורפת לכל הפריטים באתר ללא התערבות ידנית לאחר ההגדרה הראשונית.

  • התנאים והכללים חלים על כל משתנים במערך. מוצרים, קטגוריות, מאפיינים ועוד.
  • קרוס סייל, אפ סייל, דילים יומיים, מוצרים חדשים, מוצרים מומלצים, מוצרים אקראיים, רבי מכר
  • ניתן להגדיר את הכללים והתנאים בצורה קלה ופשוטה.
  • ניתן להגדיר מבחני פיצול (A/B Testing) ולקבוע אילו מוצרים יוצגו לאחר שנבחנו בצורה סטטיסטית.
  • ניתן לקבל דו"ח ביצועים מתוזמן מראש
  • ניתן להציג את רשימת המוצרים הנלווים כמעט בכל נקודה באתר
למענה אנושי התקשרו: 0542537014