הרשמה וכניסה מהירה לאתר

הרשמה מהירה לאתר

תהליך הרשמה או התחברות לחשבון האישי באתר באמצעות פרופיל קיים מאחת הרשתות החברתיות המובילות (גוגל, פייסבוק, טוויטר, לינקדאין ואחרות) מאפשר לגולשים להשלים את השלב במהירות ובקלות. בכך, מוריד את סף המורכבות והחסמים עבור הגולשים באתר. ככל שהחוויה של הגולש באתר היא חלקה ופשוטה, שביעות הרצון של הגולש מהאתר תעלה בהתאם.

לקוחות רשומים לעומת לקוחות מזדמנים

באמצעות תכונה זו, ניתן ליצור חשבון או להתחבר לחשבון קיים באמצעות פרופיל קיים המכיל את כל המידע הבסיסי הנדרש עבור פתיחת חשבון חדש באתר. לאחר מכן, כאשר הגולש יגיע לעמוד הקופה באתר שבו הוא נדרש להזין את פרטיו האישיים, כתובת אמצעי תשלום. לקוחות שנרשמו או התחברו לאתר בשלב מוקדם יותר, לא ידרשו להזין את הפרטים האלו שוב, אלא יעברו תהליך מקוצר יותר שבו ידרשו לבחור שיטת משלוח ולהזין אמצעי תשלום בלבד. יתרון נוסף ומאוד משמעותי הוא היכולת לאסוף מידע על הגולש ולהתאים לו בעתיד פניות אישיות, דיוור, הצעות, מבצעים ועוד.

איך זה עובד?

במקום להירשם באופן ידני על ידי הקלדת הפרטים האישיים של הגולש, הגולש מאפשר למשוך את פרטיו כפי שמופיעים בחשבון המדיה החברתית שלו. הגולש יצטרך להזין רק את כתובת הדואר האלקטרוני שלו ולבחור סיסמה לאתר. לאחר סיום תהליך ההרשמה המקוצר, הגולש יוכל להתחבר לאתר בכל דרך שיבחר באמצעות חשבון מהרשת החברתית או על ידי הקלדת שם משתמש וסיסמה.

למענה אנושי התקשרו: 0542537014